Tabella
Msz Gy D V Gól GK Pont
1. Bizsda 10 9 1 0 75:20 +55 28
2. Esélyetek SE 11 7 1 3 46:36 +10 22
3. Spanglia 11 5 2 4 37:31 +6 17
4. Győrszentiván SE 10 5 1 4 43:41 +2 16
5. Fellelkesültek 9 5 0 4 41:43 -2 15
6. Albán Focisuli 9 4 2 3 32:29 +3 14
7. Catenaccio 11 4 2 5 31:36 -5 14
8. Mechateam 9 4 2 3 41:41 0 14
9. EjakuLazio 9 2 3 4 31:43 -12 9
10. Angry Csillagok 10 3 0 7 35:57 -22 9
11. Bénakacsák 8 1 1 6 31:40 -9 4
12. VIKtory fc 9 1 1 7 29:55 -26 4
Időpont nélküli mérkőzés Spanglia - Catenaccio 5-0
Időpont nélküli mérkőzés Mechateam - Fellelkesültek
Időpont nélküli mérkőzés VIKtory fc - Angry Csillagok
Időpont nélküli mérkőzés Albán Focisuli - Bénakacsák
Időpont nélküli mérkőzés Bizsda - Győrszentiván SE
Időpont nélküli mérkőzés VIKtory fc - Bénakacsák
Időpont nélküli mérkőzés EjakuLazio - Fellelkesültek
Időpont nélküli mérkőzés Mechateam - Bénakacsák
Időpont nélküli mérkőzés Esélyetek SE - Catenaccio 5-0
Időpont nélküli mérkőzés EjakuLazio - Albán Focisuli
Bogdánfy_1, 2018.02.26 19:00 Mechateam - Catenaccio 0-2
Bogdánfy_1, 2018.02.27 19:00 Esélyetek SE - Angry Csillagok 5-4
Bogdánfy_1, 2018.03.05 20:00 Bizsda - Angry Csillagok 9-3
Bogdánfy_1, 2018.03.06 20:00 Albán Focisuli - Fellelkesültek 3-1
Bogdánfy_1, 2018.03.06 21:00 VIKtory fc - Spanglia 2-3
Bogdánfy_1, 2018.03.19 19:00 VIKtory fc - Albán Focisuli 4-3
Bogdánfy_1, 2018.03.19 20:00 Bizsda - Catenaccio 7-1
Bogdánfy_1, 2018.03.19 21:00 EjakuLazio - Angry Csillagok 3-1
Bogdánfy_1, 2018.03.20 19:00 Mechateam - Spanglia 3-5
Bogdánfy_1, 2018.03.20 20:00 Esélyetek SE - Bénakacsák 3-2
Bogdánfy_1, 2018.03.20 21:00 Győrszentiván SE - Fellelkesültek 1-6
Bogdánfy_1, 2018.03.26 19:00 Mechateam - Albán Focisuli 3-3
Bogdánfy_1, 2018.03.26 20:00 Bizsda - Bénakacsák 7-3
Bogdánfy_1, 2018.03.26 21:00 VIKtory fc - Fellelkesültek 7-8
Bogdánfy_1, 2018.03.27 19:00 Angry Csillagok - Győrszentiván SE 5-4
Bogdánfy_1, 2018.03.27 20:00 Esélyetek SE - Spanglia 1-0
Bogdánfy_1, 2018.03.27 21:00 EjakuLazio - Catenaccio 2-2
Bogdánfy_1, 2018.04.03 22:00 EjakuLazio - Győrszentiván SE 1-6
Bogdánfy_1, 2018.04.09 19:00 Bénakacsák - Angry Csillagok 4-2
Bogdánfy_1, 2018.04.09 20:00 Bizsda - VIKtory fc 13-1
Bogdánfy_1, 2018.04.09 21:00 Catenaccio - Fellelkesültek 7-3
Bogdánfy_1, 2018.04.10 19:00 Esélyetek SE - Mechateam 3-3
Bogdánfy_1, 2018.04.10 20:00 Spanglia - Győrszentiván SE 2-2
Bogdánfy_1, 2018.04.16 19:00 Albán Focisuli - Győrszentiván SE 3-6
Bogdánfy_1, 2018.04.16 20:00 Bizsda - Mechateam 12-2
Bogdánfy_1, 2018.04.16 21:00 EjakuLazio - VIKtory fc 7-6
Bogdánfy_1, 2018.04.17 19:00 Bénakacsák - Catenaccio 2-4
Bogdánfy_1, 2018.04.17 20:00 Esélyetek SE - Fellelkesültek 3-7
Bogdánfy_1, 2018.04.17 21:00 Spanglia - Angry Csillagok 8-2
Bogdánfy_1, 2018.04.23 19:00 Bizsda - Esélyetek SE 7-3
Bogdánfy_1, 2018.04.23 20:00 Bénakacsák - Fellelkesültek 6-7
Bogdánfy_1, 2018.04.23 21:00 EjakuLazio - Mechateam 4-5
Bogdánfy_1, 2018.04.24 19:00 Albán Focisuli - Angry Csillagok 6-8
Bogdánfy_1, 2018.04.24 20:00 VIKtory fc - Győrszentiván SE 1-3
Bogdánfy_1, 2018.05.07 19:00 Albán Focisuli - Catenaccio 5-2
Bogdánfy_1, 2018.05.07 20:00 Bizsda - Fellelkesültek 9-2
Bogdánfy_1, 2018.05.07 21:00 Mechateam - Győrszentiván SE 7-5
Bogdánfy_1, 2018.05.08 20:00 EjakuLazio - Esélyetek SE 3-10
Bogdánfy_1, 2018.05.08 21:00 Spanglia - Bénakacsák 5-4
Bogdánfy_1, 2018.05.14 19:00 Catenaccio - Angry Csillagok 9-2
Bogdánfy_1, 2018.05.14 20:00 Bizsda - Albán Focisuli 2-2
Bogdánfy_1, 2018.05.14 21:00 Bénakacsák - Győrszentiván SE 7-9
Bogdánfy_1, 2018.05.15 19:00 Esélyetek SE - VIKtory fc 3-2
Bogdánfy_1, 2018.05.15 20:00 EjakuLazio - Spanglia 6-6
Bogdánfy_1, 2018.05.28 19:00 Mechateam - Angry Csillagok 5-3
Bogdánfy_1, 2018.05.28 20:00 EjakuLazio - Bizsda 2-4
Bogdánfy_1, 2018.05.29 19:00 Esélyetek SE - Győrszentiván SE 7-4
Bogdánfy_1, 2018.05.29 20:00 Spanglia - Fellelkesültek 2-3
Bogdánfy_1, 2018.05.29 21:00 VIKtory fc - Catenaccio 2-2
Bogdánfy_1, 2018.06.04 19:00 Mechateam - VIKtory fc 13-4
Bogdánfy_1, 2018.06.04 20:00 Bizsda - Spanglia 5-1
Bogdánfy_1, 2018.06.04 21:00 EjakuLazio - Bénakacsák 3-3
Bogdánfy_1, 2018.06.05 19:00 Esélyetek SE - Albán Focisuli 3-4
Bogdánfy_1, 2018.06.05 20:00 Catenaccio - Győrszentiván SE 2-3
Bogdánfy_1, 2018.06.05 21:00 Angry Csillagok - Fellelkesültek 5-4
Bogdánfy_2, 2018.06.06 22:00 Albán Focisuli - Spanglia 3-0
Albán Focisuli Angry Csillagok Bénakacsák Bizsda Catenaccio EjakuLazio Esélyetek SE Fellelkesültek Győrszentiván SE Mechateam Spanglia VIKtory fc
Albán Focisuli 6-8 2-2 5-2 4-3 3-1 3-6 3-3 3-0 3-4
Angry Csillagok
04-24
19h
2-4 3-9 2-9 1-3 4-5 5-4 5-4 3-5 2-8
Bénakacsák Pálya
nélküli

04-09
19h
3-7 2-4 3-3 2-3 6-7 7-9 4-5
Bizsda
05-14
20h

03-05
20h

03-26
20h
7-1 4-2 7-3 9-2 12-2 5-1 13-1
Catenaccio
05-07
19h

05-14
19h

04-17
19h

03-19
20h
2-2 0-5 7-3 2-3 2-0 0-5 2-2
EjakuLazio Pálya
nélküli

03-19
21h

06-04
21h

05-28
20h

03-27
21h
3-10 1-6 4-5 6-6 7-6
Esélyetek SE
06-05
19h

02-27
19h

03-20
20h

04-23
19h
Pálya
nélküli

05-08
20h
3-7 7-4 3-3 1-0 3-2
Fellelkesültek
03-06
20h

06-05
21h

04-23
20h

05-07
20h

04-09
21h
Pálya
nélküli

04-17
20h
6-1 3-2 8-7
Győrszentiván SE
04-16
19h

03-27
19h

05-14
21h
Pálya
nélküli

06-05
20h

04-03
22h

05-29
19h

03-20
21h
5-7 2-2 3-1
Mechateam
03-26
19h

05-28
19h
Pálya
nélküli

04-16
20h

02-26
19h

04-23
21h

04-10
19h
Pálya
nélküli

05-07
21h
3-5 13-4
Spanglia
06-06
22h

04-17
21h

05-08
21h

06-04
20h
Pálya
nélküli

05-15
20h

03-27
20h

05-29
20h

04-10
20h

03-20
19h
3-2
VIKtory fc
03-19
19h
Pálya
nélküli
Pálya
nélküli

04-09
20h

05-29
21h

04-16
21h

05-15
19h

03-26
21h

04-24
20h

06-04
19h

03-06
21h