Tabella
Msz Gy D V Gól GK Pont
1. Bizsda 10 9 1 0 75:20 +55 28
2. Esélyetek SE 11 7 1 3 46:36 +10 22
3. Spanglia 11 5 2 4 37:31 +6 17
4. Győrszentiván SE 10 5 1 4 43:41 +2 16
5. Fellelkesültek 9 5 0 4 41:43 -2 15
6. Albán Focisuli 9 4 2 3 32:29 +3 14
7. Catenaccio 11 4 2 5 31:36 -5 14
8. Mechateam 9 4 2 3 41:41 0 14
9. EjakuLazio 9 2 3 4 31:43 -12 9
10. Angry Csillagok 10 3 0 7 35:57 -22 9
11. Bénakacsák 8 1 1 6 31:40 -9 4
12. VIKtory fc 9 1 1 7 29:55 -26 4
Időpont nélküli mérkőzés Spanglia - Catenaccio 5-0
Időpont nélküli mérkőzés VIKtory fc - Angry Csillagok
Időpont nélküli mérkőzés Bizsda - Győrszentiván SE
Időpont nélküli mérkőzés VIKtory fc - Bénakacsák
Időpont nélküli mérkőzés EjakuLazio - Fellelkesültek
Időpont nélküli mérkőzés Mechateam - Bénakacsák
Időpont nélküli mérkőzés Esélyetek SE - Catenaccio 5-0
Időpont nélküli mérkőzés EjakuLazio - Albán Focisuli
Időpont nélküli mérkőzés Mechateam - Fellelkesültek
Időpont nélküli mérkőzés Albán Focisuli - Bénakacsák
Bogdánfy_1, 2018.02.26 19:00 Mechateam - Catenaccio 0-2
Bogdánfy_1, 2018.02.27 19:00 Esélyetek SE - Angry Csillagok 5-4
Bogdánfy_1, 2018.03.05 20:00 Bizsda - Angry Csillagok 9-3
Bogdánfy_1, 2018.03.06 20:00 Albán Focisuli - Fellelkesültek 3-1
Bogdánfy_1, 2018.03.06 21:00 VIKtory fc - Spanglia 2-3
Bogdánfy_1, 2018.03.19 19:00 VIKtory fc - Albán Focisuli 4-3
Bogdánfy_1, 2018.03.19 20:00 Bizsda - Catenaccio 7-1
Bogdánfy_1, 2018.03.19 21:00 EjakuLazio - Angry Csillagok 3-1
Bogdánfy_1, 2018.03.20 19:00 Mechateam - Spanglia 3-5
Bogdánfy_1, 2018.03.20 20:00 Esélyetek SE - Bénakacsák 3-2
Bogdánfy_1, 2018.03.20 21:00 Győrszentiván SE - Fellelkesültek 1-6
Bogdánfy_1, 2018.03.26 19:00 Mechateam - Albán Focisuli 3-3
Bogdánfy_1, 2018.03.26 20:00 Bizsda - Bénakacsák 7-3
Bogdánfy_1, 2018.03.26 21:00 VIKtory fc - Fellelkesültek 7-8
Bogdánfy_1, 2018.03.27 19:00 Angry Csillagok - Győrszentiván SE 5-4
Bogdánfy_1, 2018.03.27 20:00 Esélyetek SE - Spanglia 1-0
Bogdánfy_1, 2018.03.27 21:00 EjakuLazio - Catenaccio 2-2
Bogdánfy_1, 2018.04.03 22:00 EjakuLazio - Győrszentiván SE 1-6
Bogdánfy_1, 2018.04.09 19:00 Bénakacsák - Angry Csillagok 4-2
Bogdánfy_1, 2018.04.09 20:00 Bizsda - VIKtory fc 13-1
Bogdánfy_1, 2018.04.09 21:00 Catenaccio - Fellelkesültek 7-3
Bogdánfy_1, 2018.04.10 19:00 Esélyetek SE - Mechateam 3-3
Bogdánfy_1, 2018.04.10 20:00 Spanglia - Győrszentiván SE 2-2
Bogdánfy_1, 2018.04.16 19:00 Albán Focisuli - Győrszentiván SE 3-6
Bogdánfy_1, 2018.04.16 20:00 Bizsda - Mechateam 12-2
Bogdánfy_1, 2018.04.16 21:00 EjakuLazio - VIKtory fc 7-6
Bogdánfy_1, 2018.04.17 19:00 Bénakacsák - Catenaccio 2-4
Bogdánfy_1, 2018.04.17 20:00 Esélyetek SE - Fellelkesültek 3-7
Bogdánfy_1, 2018.04.17 21:00 Spanglia - Angry Csillagok 8-2
Bogdánfy_1, 2018.04.23 19:00 Bizsda - Esélyetek SE 7-3
Bogdánfy_1, 2018.04.23 20:00 Bénakacsák - Fellelkesültek 6-7
Bogdánfy_1, 2018.04.23 21:00 EjakuLazio - Mechateam 4-5
Bogdánfy_1, 2018.04.24 19:00 Albán Focisuli - Angry Csillagok 6-8
Bogdánfy_1, 2018.04.24 20:00 VIKtory fc - Győrszentiván SE 1-3
Bogdánfy_1, 2018.05.07 19:00 Albán Focisuli - Catenaccio 5-2
Bogdánfy_1, 2018.05.07 20:00 Bizsda - Fellelkesültek 9-2
Bogdánfy_1, 2018.05.07 21:00 Mechateam - Győrszentiván SE 7-5
Bogdánfy_1, 2018.05.08 20:00 EjakuLazio - Esélyetek SE 3-10
Bogdánfy_1, 2018.05.08 21:00 Spanglia - Bénakacsák 5-4
Bogdánfy_1, 2018.05.14 19:00 Catenaccio - Angry Csillagok 9-2
Bogdánfy_1, 2018.05.14 20:00 Bizsda - Albán Focisuli 2-2
Bogdánfy_1, 2018.05.14 21:00 Bénakacsák - Győrszentiván SE 7-9
Bogdánfy_1, 2018.05.15 19:00 Esélyetek SE - VIKtory fc 3-2
Bogdánfy_1, 2018.05.15 20:00 EjakuLazio - Spanglia 6-6
Bogdánfy_1, 2018.05.28 19:00 Mechateam - Angry Csillagok 5-3
Bogdánfy_1, 2018.05.28 20:00 EjakuLazio - Bizsda 2-4
Bogdánfy_1, 2018.05.29 19:00 Esélyetek SE - Győrszentiván SE 7-4
Bogdánfy_1, 2018.05.29 20:00 Spanglia - Fellelkesültek 2-3
Bogdánfy_1, 2018.05.29 21:00 VIKtory fc - Catenaccio 2-2
Bogdánfy_1, 2018.06.04 19:00 Mechateam - VIKtory fc 13-4
Bogdánfy_1, 2018.06.04 20:00 Bizsda - Spanglia 5-1
Bogdánfy_1, 2018.06.04 21:00 EjakuLazio - Bénakacsák 3-3
Bogdánfy_1, 2018.06.05 19:00 Esélyetek SE - Albán Focisuli 3-4
Bogdánfy_1, 2018.06.05 20:00 Catenaccio - Győrszentiván SE 2-3
Bogdánfy_1, 2018.06.05 21:00 Angry Csillagok - Fellelkesültek 5-4
Bogdánfy_2, 2018.06.06 22:00 Albán Focisuli - Spanglia 3-0
2 zenész Albán Focisuli Bazdelőre FC Bizsda Catenaccio Domino Kijev EjakuLazio Esélyetek SE Győrszentiván SE Mechateam Spanglia Turbo Nitro Super Team
2 zenész 4-2 10-2 3-3
Albán Focisuli
09-26
20h
7-1
Bazdelőre FC
10-01
21h

09-12
21h
1-0
Bizsda
09-10
20h

11-09
20h

09-17
20h
Catenaccio
11-07
19h

10-17
19h

12-05
20h

10-01
20h
5-0 4-4 1-7
Domino Kijev
12-05
19h

11-21
21h

11-26
19h

11-05
20h

10-10
20h
3-5 1-6
EjakuLazio
10-08
21h

11-12
21h

10-15
21h

12-03
20h

09-05
21h

09-24
19h
3-6
Esélyetek SE
09-03
19h

09-17
19h

11-12
19h

10-08
20h

09-26
21h

10-15
19h

11-19
19h
7-0
Győrszentiván SE
11-14
21h

12-03
21h

09-24
21h

11-19
20h

09-19
20h

09-12
19h

10-03
20h

11-05
19h
2-3
Mechateam
09-19
19h

10-08
19h

11-19
21h

11-12
20h

09-12
20h

10-03
19h

11-05
21h

12-03
19h

10-17
21h
3-4
Spanglia
10-17
20h

10-03
21h

11-07
21h

09-24
20h

11-21
19h

11-14
20h

09-19
21h

09-10
19h

10-10
19h

09-05
19h
Turbo Nitro Super Team
11-21
20h

11-07
20h

10-10
21h

10-15
20h

11-14
19h

09-17
21h

09-10
21h

10-01
19h

09-05
20h

09-26
19h

12-05
21h