Tabella
Msz Gy D V Gól GK Pont
1. Spanglia Átlagon felül rúgott gólok 1 1 0 0 6:3 +3 3
2. Catenaccio Átlagon felül rúgott gólok 1 1 0 0 5:3 +2 3
3. EjakuLazio Átlagon alul kapott gólok 1 1 0 0 3:2 +1 3
4. Bazdelőre FC Átlagon alul kapott gólok 0 0 0 0 0:0 0 0
5. Bizsda Átlagon alul kapott gólok 0 0 0 0 0:0 0 0
6. Ridomil SC Átlagon alul kapott gólok 0 0 0 0 0:0 0 0
7. Albán Focisuli Átlagon alul kapott gólok 0 0 0 0 0:0 0 0
8. Esélyetek SE Átlagon alul kapott gólok 0 0 0 0 0:0 0 0
9. Drink Team Átlagon alul kapott gólok 0 0 0 0 0:0 0 0
10. 2 zenész 1 0 0 1 2:3 -1 0
11. Lokomotív MFC 1 0 0 1 3:5 -2 0
12. Absinthe FC 1 0 0 1 3:6 -3 0
Időpont nélküli mérkőzés Drink Team - Ridomil SC
Bogdánfy_1, 2019.09.05 19:00 2 zenész - EjakuLazio 2-3
Bogdánfy_1, 2019.09.05 20:00 Catenaccio - Lokomotív MFC 5-3
Bogdánfy_1, 2019.09.05 21:00 Absinthe FC - Spanglia 3-6
Bogdánfy_1, 2019.09.23 19:00 Albán Focisuli - Ridomil SC
Bogdánfy_1, 2019.09.23 20:00 Esélyetek SE - Bizsda
Bogdánfy_1, 2019.09.23 21:00 Absinthe FC - Bazdelőre FC
Bogdánfy_1, 2019.09.26 20:00 2 zenész - Lokomotív MFC
Bogdánfy_1, 2019.09.26 21:00 Drink Team - EjakuLazio
Bogdánfy_1, 2019.09.30 19:00 Albán Focisuli - Drink Team
Bogdánfy_1, 2019.09.30 20:00 Esélyetek SE - Ridomil SC
Bogdánfy_1, 2019.09.30 21:00 Catenaccio - Bazdelőre FC
Bogdánfy_1, 2019.10.03 19:00 2 zenész - Spanglia
Bogdánfy_1, 2019.10.03 20:00 Absinthe FC - Bizsda
Bogdánfy_1, 2019.10.03 21:00 Lokomotív MFC - EjakuLazio
Bogdánfy_1, 2019.10.07 19:00 Albán Focisuli - EjakuLazio
Bogdánfy_1, 2019.10.07 20:00 Esélyetek SE - Drink Team
Bogdánfy_1, 2019.10.07 21:00 Catenaccio - Bizsda
Bogdánfy_1, 2019.10.10 19:00 Absinthe FC - Ridomil SC
Bogdánfy_1, 2019.10.10 20:00 Spanglia - Lokomotív MFC
Bogdánfy_1, 2019.10.10 21:00 2 zenész - Bazdelőre FC
Bogdánfy_1, 2019.10.14 19:00 Bazdelőre FC - Lokomotív MFC
Bogdánfy_1, 2019.10.14 20:00 Esélyetek SE - Albán Focisuli
Bogdánfy_1, 2019.10.14 21:00 Catenaccio - Ridomil SC
Bogdánfy_1, 2019.10.17 19:00 Spanglia - EjakuLazio
Bogdánfy_1, 2019.10.17 20:00 2 zenész - Bizsda
Bogdánfy_1, 2019.10.17 21:00 Absinthe FC - Drink Team
Bogdánfy_1, 2019.10.21 19:00 Absinthe FC - Albán Focisuli
Bogdánfy_1, 2019.10.21 20:00 Esélyetek SE - EjakuLazio
Bogdánfy_1, 2019.10.21 21:00 Catenaccio - Drink Team
Bogdánfy_1, 2019.10.24 19:00 2 zenész - Ridomil SC
Bogdánfy_1, 2019.10.24 20:00 Bizsda - Lokomotív MFC
Bogdánfy_1, 2019.10.24 21:00 Bazdelőre FC - Spanglia
Bogdánfy_1, 2019.10.28 19:00 Bazdelőre FC - EjakuLazio
Bogdánfy_1, 2019.10.28 20:00 Absinthe FC - Esélyetek SE
Bogdánfy_1, 2019.10.28 21:00 Catenaccio - Albán Focisuli
Bogdánfy_1, 2019.10.31 19:00 2 zenész - Drink Team
Bogdánfy_1, 2019.10.31 20:00 Bizsda - Spanglia
Bogdánfy_1, 2019.10.31 21:00 Ridomil SC - Lokomotív MFC
Bogdánfy_1, 2019.11.04 19:00 Bizsda - Bazdelőre FC
Bogdánfy_1, 2019.11.04 20:00 Drink Team - Lokomotív MFC
Bogdánfy_1, 2019.11.04 21:00 Catenaccio - Esélyetek SE
Bogdánfy_1, 2019.11.07 19:00 Absinthe FC - EjakuLazio
Bogdánfy_1, 2019.11.07 20:00 2 zenész - Albán Focisuli
Bogdánfy_1, 2019.11.07 21:00 Ridomil SC - Spanglia
Bogdánfy_1, 2019.11.11 19:00 Bizsda - EjakuLazio
Bogdánfy_1, 2019.11.11 20:00 Albán Focisuli - Lokomotív MFC
Bogdánfy_1, 2019.11.11 21:00 Catenaccio - Absinthe FC
Bogdánfy_1, 2019.11.14 19:00 2 zenész - Esélyetek SE
Bogdánfy_1, 2019.11.14 20:00 Ridomil SC - Bazdelőre FC
Bogdánfy_1, 2019.11.14 21:00 Drink Team - Spanglia
Bogdánfy_1, 2019.11.18 19:00 Albán Focisuli - Spanglia
Bogdánfy_1, 2019.11.18 20:00 Esélyetek SE - Lokomotív MFC
Bogdánfy_1, 2019.11.18 21:00 Catenaccio - EjakuLazio
Bogdánfy_3, 2019.11.19 21:00 Catenaccio - Spanglia
Bogdánfy_1, 2019.11.21 19:00 2 zenész - Absinthe FC
Bogdánfy_1, 2019.11.21 20:00 Drink Team - Bazdelőre FC
Bogdánfy_1, 2019.11.21 21:00 Ridomil SC - Bizsda
Bogdánfy_1, 2019.11.25 19:00 Absinthe FC - Lokomotív MFC
Bogdánfy_1, 2019.11.25 20:00 Albán Focisuli - Bazdelőre FC
Bogdánfy_1, 2019.11.25 21:00 2 zenész - Catenaccio
Bogdánfy_1, 2019.11.28 19:00 Drink Team - Bizsda
Bogdánfy_1, 2019.11.28 20:00 Esélyetek SE - Spanglia
Bogdánfy_1, 2019.11.28 21:00 Ridomil SC - EjakuLazio
Bogdánfy_1, 2019.12.04 21:00 Albán Focisuli - Bizsda
Bogdánfy_3, 2019.12.12 21:00 Esélyetek SE - Bazdelőre FC
2 zenész Absinthe FC Albán Focisuli Bazdelőre FC Bizsda Catenaccio Drink Team EjakuLazio Esélyetek SE Lokomotív MFC Ridomil SC Spanglia
2 zenész 2-3
Absinthe FC
11-21
19h
3-6
Albán Focisuli
11-07
20h

10-21
19h
Bazdelőre FC
10-10
21h

09-23
21h

11-25
20h
Bizsda
10-17
20h

10-03
20h

12-04
21h

11-04
19h
Catenaccio
11-25
21h

11-11
21h

10-28
21h

09-30
21h

10-07
21h
5-3
Drink Team
10-31
19h

10-17
21h

09-30
19h

11-21
20h

11-28
19h

10-21
21h
EjakuLazio
09-05
19h

11-07
19h

10-07
19h

10-28
19h

11-11
19h

11-18
21h

09-26
21h
Esélyetek SE
11-14
19h

10-28
20h

10-14
20h

12-12
21h

09-23
20h

11-04
21h

10-07
20h

10-21
20h
Lokomotív MFC
09-26
20h

11-25
19h

11-11
20h

10-14
19h

10-24
20h

09-05
20h

11-04
20h

10-03
21h

11-18
20h
Ridomil SC
10-24
19h

10-10
19h

09-23
19h

11-14
20h

11-21
21h

10-14
21h
Pálya
nélküli

11-28
21h

09-30
20h

10-31
21h
Spanglia
10-03
19h

09-05
21h

11-18
19h

10-24
21h

10-31
20h

11-19
21h

11-14
21h

10-17
19h

11-28
20h

10-10
20h

11-07
21h